Prisidėk!

„miniTrips“ - nekomercinis pažintinis projektas, skirtas supažindinti skaitytojus su įvairiomis šalies gyvenvietėmis iš arčiau. 

Tam, kad viena kelionė pasirodytų „miniTrips“ projekto puslapyje, sugaištame bent keturias dienas: vieną pasiruošimui - objektų paieškai, žemėlapių sudarymui, dar vieną - pačiai kelionei ir dar bent dvi nuotraukų atrinkimui, tvarkymui, informacijos susisteminimui, rašymui, koregavimui ir paskelbimui. Ilgesni ir išsamesni kelionių aprašymai užima dvigubai daugiau laiko.

„miniTrips“ - tai hobis, kuris leidžia mums susipažinti su Lietuva, jos gyvenvietėmis, gamta bei žmonėmis iš arčiau. Tikimės, jog kiekvienas lankytojas čia gali atrasti sau įdomios informacijos, remdamasis mūsų straipsniais susiplanuoti keliones ar pamatyti savo gimtuosius kraštus bent jau internete, jei iš jų yra išvykęs.

Visos kelionės vykdomos asmeninėmis lėšomis, jų aprašymams aukojamas laisvalaikis iš paties projekto neuždirbant nei cento. Kviečiame tapti projekto rėmėjais ir prisidėti prie „miniTrips“ kūrimo - taip galėsime įvykdyti ir paskelbti dar daugiau kelionių, o Jus įtrauksime į specialų projekto draugų sąrašą arba atsidėkosime kitais būdais, pavyzdžiui, reklama. Susisiekite su mumis! :)

0 komentarai(-ų):

Rašyti komentarą

 
NAUJIENA: „miniTrips“ gyvenviečių gidas!
Istorijos, lankytini objektai, žemėlapiai, geriausi maršrutai, atvykimo rekomendacijos ir dar daugiau apie Lietuvos gyvenvietes!
Užsuk - www.minitrips.lt