Apie „miniTrips“

„miniTrips“ - savo gimtąją šalį pažinti trokštančios grupės vilniečių kuriamas vienadienių kelionių projektas.

Kelionės Lietuvoje

Kartais atrodo, jog tradicinis nuvykimas į miesto centrą ar pasivaikščiojimas savo mikrorajone bus toks pats nuobodus, kaip ir sėdėjimas namuose. Ką daryti tuomet? Metas keisti kryptį ir keliauti toliau! Tačiau čia atsiranda didžiausia kliūtis - pinigai.

Tačiau viskas nėra taip blogai! Tereikia apsidairyti ir pamatysite, jog už nedidelę sumą, kurią išleistumėte vakarą leisdami miesto kavinėse, restoranuose ar baruose, galite pasidaryti gana neblogą pažintinę vienos dienos ekskursiją į apylinkes ir pažinti savo gimtąją šalį iš arčiau.

Pagrindinė „miniTrips“ projekto dalis skirta trumpoms, vienadienėms kelionėms po Lietuvą. Tikslas - pamatyti kuo daugiau per vieną dieną.

Kelionių startas - Vilnius. Iš čia vykstame į kitas gyvenvietes ar apylinkes, todėl lėšų, išleistų transportui skaičiavimai artimiausi sostinės gyventojams, tačiau dalindamiesi įspūdžiais viską aprašome plačiai, stengiamės, kad dienoraščio įrašas supažindintų skaitytojus su vietos istorija ar kitais įdomiais faktais, todėl tai yra aktualu visiems, norintiems pažinti Lietuvą.

Sostinės maršrutai

Ne paslaptis, jog dažnas miestų gyventojas net į pakankamai netoli esančias parduotuves užsuka su savo transportu ar pavažiuoja autobusu. O kartais reikiamas įveikti atstumas - vos stotelė. Projekto dalyje „Vilnius Trips“ sieksime įrodyti, jog Vilnius nėra tokio dydžio miestas, jog kiekvienam tikslui reikėtų keliauti kokiu nors transportu.

Visi pasivaikščiojimų sostinėje maršrutai, pateikiami šiame dienoraštyje, mūsų komandos narių yra išbandyti realybėje, o ne pateikti „iš akies“. Dalindamiesi savo nueitais maršrutais taip pat įvertiname, kurie iš jų tinkami dviratininkams, kuriose vietose galite pamatyti ką nors įdomaus, kur rasti parduotuves nenukrypstant nuo suplanuoto kelio ir kitus dalykus. Naudodamiesi pasiūlymais ne tik gerai ir sveikai praleisite laiką lauke, bet ir galėsite pažinti Vilniaus pakraščius, miegamuosius rajonus iš arčiau.


„miniTrips“ startavo 2014-ųjų liepos 1-ąją.

0 komentarai(-ų):

Rašyti komentarą

 
NAUJIENA: „miniTrips“ gyvenviečių gidas!
Istorijos, lankytini objektai, žemėlapiai, geriausi maršrutai, atvykimo rekomendacijos ir dar daugiau apie Lietuvos gyvenvietes!
Užsuk - www.minitrips.lt